Armani devon rex (bez papierów)

szaraprzystan

Dołączył: 17 Cze 2012

PostWysłany: Pon 13:10, 18 Cze 2012    Temat postu: Armani devon rex (bez papierów)

Imię: Armani

Płeć: samiec

Data urodzenia: 2009

Kastracja: tak

Szczepienia: tak

Stosunek do kotów: skomplikowane Wesoly raczej do domu bez innych kotów, lub z jednym ugodowym

Stosunek do psów: neutralny

Kontakt do opiekuna: 793 06 42 11

Do domu wychodzącego: nie

Opis, uwagi:
Armani to dwuletni kocurek devon rex. Udało się z pomocą wielu wspaniałych ludzi wyciągnąć go ze schroniska (!!!) w woj. Warmińsko-mazurskim. Niestety, prawdopodobnie Armani jest ofiarą pseudohodowli, ponieważ w chwili dotarcia do DT wykazywał zerowe zainteresowanie ludźmi. Dla tej rasy to zupełnie niewyobrażalne Mruga pomalutku kocurek odkrywa swoje dewońskie usposobienie, zaczął dreptac za swoją opiekunką i domagać się uwagi. Jednak w stosunku do kotów pozostaje nietowarzyski.
Armani jest wykastrowany, kończymy leczyć infekcję skórną i rozglądamy się za najlepszym domem dla niego.
Kotek ma problem z układem pokarmowym i powinien być na specjalnej, delikatnej karmie, inaczej dopadają go biegunki.
Warunki adopcji są takie jak zwykle w fundacji, jednak szukamy mu domu spokojnego, bez innych kotów, najlepiej znającego już rasę devon rex.

Ostatnio zmieniony przez szaraprzystan dnia Wto 0:32, 19 Cze 2012, w całości zmieniany 1 raz
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Fundacja Szara Przystań Strona Główna -> KOTY Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)