DT u Sabiny i Moniki- Zabrze

Sabina

Dołączył: 20 Cze 2012

PostWysłany: Nie 18:33, 08 Lip 2012    Temat postu: DT u Sabiny i Moniki- Zabrze

Naszą współpracę z fundacją rozpoczęłyśmy w sierpniu 2011r. Pierw wyglądało to tak, że Monika brała zwierzaki do siebie, ja natomiast zajmowałam się robieniem zdjęć i ogłoszeniami. Pierwszym zwierzakiem Moniki była kilkumiesięczna kotka- Lili. Mieszkała sama w opuszczonym budynku, który na dodatek miał iść do zburzenia... Tego samego dnia sąsiadka znalazła dorosła kotkę, którą też oddała Monice- Szasta. Później byli jeszcze: Dragon(pies), Naomi(pies), Max(pies), Milejdi (kot), Krówka(kot), Cezar(kot), Tri(kot)+ jej 3 maluchy, Dasti(pies) i trójka małych kociaków.

Aktualnie na tymczasie u Moniki są:
-2 malutkie koty
-Krówka
-Tri (w sierpniu jedzie do nowego domku na Mazurach)
-Max

Ja natomiast w czwartek( 5.07) wzięłam pierwszego zwierzaka na tymczas, mianowicie pieska- Bingo.
Kochany z niego psiak Wesoly Trochę upierdliwy ,ale da się przeżyć Jezyk Śpi ze mną grzecznie całą noc koło łóżka( mimo że wolałby w łóżku Jezyk), położy się i czeka, gdy coś robię. Chcę być wszędzie tam gdzie ja, nawet jak ide do innego pokoju to muszę go brać ze sobą...
Teraz się wycwaniłam, mam za domem fajny ogródek gdzie moje psiaki zawsze siedzą. Zostawiłam go tam z nimi... trochę popiszczał i przestał. Podoba mu się tam, raz poszczeka z jednej strony na psa od sąsiada, a raz z drugiej strony na kolejnego psa. Zaczepia moją ON-kę i wspólnie się bawią, nawet spanielka czasem dołącza Mruga Jest wesoło Wesoly
I zapomniałam dodać, że jest porywaczem zużytych chusteczek Rotfl potrafi zabrać ze stołu chusteczkę i z nią ucieka... Jezyk
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Fundacja Szara Przystań Strona Główna -> Domy Tymczasowe / Fundacyjne DT Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)