"KARMEL" pies w typie hanowera w nowym domu!

Simona

Skąd: Zabrze

PostWysłany: Pią 22:27, 28 Wrz 2012    Temat postu: "KARMEL" pies w typie hanowera w nowym domu!

Karmel szuka domu

ARCHIWUM TEMATU
Zanim zamieszczę ogłoszenie chcę raz jeszcze spróbować porozmawiać z Rodziną, czy nie zechcą dać mu jeszcze jednej szansy. Rodzina mieszka we Wrocławiu.

Czy macie pomysły na dobrego współpracującego z psami z tej okolicy?

Nasza ankieta w tym przypadku nie okazał się szczytem doskonałości. ale daje jakiś obraz psa i Rodziny. Mam do Was prośbę zbierzmy się do kooopy i spróbujmy wypracować coś dla nich. NIe uważam, by oddanie tego psa do adopcji było szczęśliwym pomysłem. Jeśli się mylę wyprowadźcie mnie z błędu.

Fragmenty ankiety:

Czy pies ma opanowane podstawy posłuszeństwa?
"chodził do psiego przedszkola,ale nie umiał się skupić,bo ciagle cos wachał, wiec nie przeszedl tej szkółki. Sami go uczyliśmy siadac , leżec , robić obrót, zostawać w miejscu,ale albo robi to warcząc i wytrzymuje w danej komendzie 5 sekund ,wiec jest niewytresowany "

Stosunek psa/suki do ludzi i zwierząt(psy, koty i inne). Należy uwzględnić reakcje psa/suki wobec, np. dzieci. Obcych, itp.
pies jest .miły , towarzyski, łasi się do ludzi, jednak w stosunku do nas warczy jak coś mu się nie podoba, próbuje dominować, chodziliśmy do behawiorystki,ale nie ma zbyt wielkich rezultatów,jedyne,co stwierdzila,to to,ze jest typem psa dominującego
pies nie jest agresywny w stosunku do innych psów

Co jest powodem oddania psa/suki?
a) problemy w zachowaniu (np. agresja, nadpobudliwość). Proszę dokładnie opisać. – złe zachowanie w stosunku do właścicieli (ciągłe warczenie i szczekanie ) – nasiliło się po pojawieniu się dziecka w domu (na nie reaguje tak samo)
b) brak czasu – myśle,ze godzina dziennie dla takiego psa,to za mało,a nie mamy czasu na dłuższcze spacery
c) inne (proszę podać jakie?)

Jakie są oczekiwania Pana/i wobec nowych właścicieli?
chcielibyśmy alby ludzie Ci mieli już jakieś doświadczenia z psami,(żeby Karmel nie był ich pierwszym psem),
dobrze by było aby trafił do domku z ogródkiem, a nie bloku – żeby miał więcej ruchu niż u nas
fajnie by było jakby mieli innego psa (posokowca?) aby nasz miał towarzystwo,
chcielibyśmy otrzymywać informacje od nowych właścicieli na temat tego,co się dzieje z naszym psem, jak oni sobie z nim radzą, oraz chcielibyśmy mieć możliwość odwiedzania go raz na jakiś czas, może możliwość zabrania do siebie np. jak nowi właściciele pojadą na wakacje