Gliwice DT u Moniki

Skąd: Gliwice

PostWysłany: Sob 11:42, 23 Cze 2012    Temat postu: Gliwice DT u Moniki

U mnie w tej chwili dwa koty nieadopcyjne, jeden "wolnożyjący" który nie moze znaleźc transportu do Warszawy, kociak i sunia 6 letnia... same rewelacje Wesoly

Ale po kolei:

Biała, kotka kilkuletnia po przejściach, która nie lubi nikogo i niczego, demonstruje to wieczną postawą bojową oraz moczem Zdegustowany
Szukam dla niej bezskutecznie jakiegoś miejsca przy domu, na wsi, w stajni albo gdziekolwiek, gdzie będzie bezpieczna i zadbana, ale niekoniecznie w bliskim kontakcie z ludźmi.

[link widoczny dla zalogowanych]

Puchatek Bratek, złapany jako dziki i nadal w sumie taki jest. Sukcesem jest to, że wieczorami biega sobie po mieszkaniu, poluje na komary, bawi się z kotami, czuje się już w domu całkiem nieźle, ale nie ma mowy o zbliżeniu się do niego.
To ten z tyłu Wesoly

Dziadzio Dżekuś, ktory mieszkał sobie przez 15 lat w centrum miasta, a teraz u mnie odsypia Mruga

mały Nieszporek, nie pamiętam już skad trafił do fundacji, ale był z siostrą. Ona niestety nie przezyła. Nieszporek jest już zdrowy i za niedługo będzie do adopcji.

No i wreszcie pies Mruga Sonia, 6,5 roku, wysterylizowana, bardzo fajna i grzeczna. Super do dzieci, do kotów, z psem (samcem) sie zgadza, nie wiem jak byłoby z suką.

Ostatnio zmieniony przez Monika dnia Sob 11:45, 23 Cze 2012, w całości zmieniany 1 raz

Skąd: Gliwice

PostWysłany: Sob 16:05, 30 Cze 2012    Temat postu:

Do Nieszporka dołączył kolega cuit starszy, ale w podobnym wieku - biało-rudy Rodzynek.
Dwa dni koczował pod kanapą i buczał-fuczał na wszystko.
Teraz już tylko fuka na psy, z Nieszporkiem wreszcie zaczął się fajnie bawić.

Bidulek nic nie chce jeść poza gotowanym mięskiem. Starszy od Nieszporka jest jego wielkości i sporo lżejszy.
Nie zna kuwety, pracuję na d tym ale ciężko nam idzie.

No ale mam dwupaczek i niech mi ktoś spróbuje go rozdzielić Wsciekly
Hyhy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Fundacja Szara Przystań Strona Główna -> Domy Tymczasowe / Fundacyjne DT Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)